arc.sk/prenajom-profesionalneho-automobiloveho-simulatora/

Prenájom profesionálneho automobilového simulátora

08.07.2019


Korením každej firemnej akcie môže byť práve prenájom profesionálneho automobilového simulátora, ktorý zabezpečí aktívny relax, adrenalín a pravú zábavu za volantom. Pripravte svojim zamestancom skutočný zážítok z jazdy a obohaťte svoju akciu jedinečným bonusom.
Prenájom profesionálneho automobilového simulátora

 

RRS (Real Racing Simulation)

Je sofistikované zariadenie verne simulujúce reálne sily pôsobiace na vodiča pri jazde v automobile. Pocit skutočného zrýchlenia, brzdenia, prenosu váhy a náklonov v zákrutách je dosiahnutý prepracovanými pohybmi.

Zariadenie je v rámci rozsahu svojich pohybov schopné nasimulovat preťaženie až do 2G.

 

ob2ob3

ob4ob5

Software tvori skutocna simulacia rFactor 

Je zameraná na realistické prevedenie fyzikálneho modelu jednotlivých automobilov. Predná alebo zadná hnaná náprava, prípadne pohon všetkých 4 kolies funguje presne ako v skutočnosti. SW je upravený tak, aby presne kopíroval dáta z hry a prenášal ich do pohybov stroja. celkový dojem zabezpečujú 4 pohyblivé tlmiče, ktoré dokážu simulovať aj priečne pohyby smyku či slajdu v zakrute. 

Simulátor sa dá nastaviť na jazdenie pre začiatocníkov, až po režim pre profesionálneho pretekára, v ktorom sú rekacie stroja tak rychle že je vhodné sa pripútať.

 

V prípade záujmu na prenájom simulátora na vašu firemnú akciu nás neváhajte kontaktovať e-mailom info@realracingsim.sk alebo na tel.čísle: +421905234977

Súčasťou prenájmu simulátora je montáž a inštalácia, profesionálna obsluha animátorom, ktorý sa postará o vašich návštevníkov eventu.

Cenovú kalkuláciu vám zašleme po presnej špecifikácii vašich požiadaviek a miesta konania akcie.